Virbela

Virbela spája ľudí, aby pracovali, učili sa, stretávali sa a trénovali odkiaľkoľvek. Vo virtuálnom svete bez obmedzení. S pocitom vnímania miesta, vzdialenosti, ľudského hlasu a zvukov okolia, tak akoby to bolo v reálnom svete.

Google Essentials Ready

Office 365 Ready

Present Slides

Share your screen

Interactive Whiteboards

Play videos via Youtube

Web-apps supported

PDFs and Documents

Google Essentials Ready

Office 365 Ready

Present Slides

Share your screen

Interactive whiteboards

Play videos via YouTube

Web-apps supported

PDFs and documents

WORKSPACE_100_Office_R_18_Breakout_remote_image_new-virbela-logo-mark (1)

Práca na diaľku je vyčerpávajúca. Videorozhovor a ďalšie 2D nástroje nás vylučujú zo sociálneho  kontaktu. Zároveň v nás vzbudzujú túžbu po sociálnej interakcii. Virbela je prvý virtuálny svet postavený špeciálne pre riešenie problémov spojených s remote work.  Sociálnu interakciu naopak podporuje a vytvára priestor pre náhodné stretávanie sa, organizovanie eventov a mítingov, realizáciu školení. V 3D svete, ktorý nám dáva opäť slobodu pohybu a voľného kontatku si vytvorte vlastný office, školu, tréningové centrum. Miesto kde si zaskočíte na rozhovor so svojím vzdialeným kolegom, partnerom, priateľom či spolužiakom.

Coaching & Mentoring

Koučovacie stretnutie vo virtuálnom svete sa deje v priestore obrazoviek. Čo tak si nájsť spoločný priestor, ktorý nebude znamenať iba čiernu obrazovku, ale naozaj spoločný priestor buď vonku alebo v kancelárii, kde sa môžeme bezpečne v súkromí stretnúť, rozprávať a počúvať.

Tréningy, simulácie, školenia

Už nie je nutné neustále nudne sedieť za obrazovkou a iba pozerať na to, čo sa práve prezentuje. Pocit z vlastného priestoru, možnosť sedieť vedľa niekoho, nakresliť na tabuľu čo je treba, vložiť post it alebo zdieľať video skupine alebo svojmu tímu, to vytvára emocionálny základ pre spolupatričnosť a porozumenie v kolektíve.

Workshops & Team meetings

Každý tím potrebuje svoj priestor, s ktorým sa môže identifikovať. Svoj domov, kde cíti spolupatričnosť, bezpečie a má všetky nástroje pre svoju prácu. Vlastný office, alebo mítingovka s kompletným vybavením na prezentovanie, kreatívu. Pretože spoločný priestor znamená spoločnú tímovú identitu.

Virbela má pochopenie ľudskej psychológie v jadre. To je niečo, čo sa prenáša cez virtuálne svety akéhokoľvek druhu. Virbela je vytvorená ľuďmi pre ľudí.

Keď bol zakladateľ Virbely Alex Howland študentom PhD v odbore psychológia správania sa v organizáciách, uskutočnil výskum vplyvu simulovaných tréningových prostredí na jednotlivcov v porovnaní s ekvivalentnými scenármi z reálneho života. Alexova priekopnícka práca zistila, že virtuálne školenie malo na účastníkov takmer rovnaký psychologický efekt, aký by ste očakávali po stretnutí v reálnom živote. Týmto zistením sa budúcnosť remote work a učenia sa navždy zmenila. Alexove zistenia sa stali spúšťačom tvorby novej platformy virtuálnej reality, zameranej na vzdelávanie a rozvoj tímov.

Autonómia

Vo Virbele kontrolujete, kam idete, čo robíte a no zároveň stretávate náhodných okoloidúcich a získavate nové kontakty a priateľstvá. Vyberáte si, či chcete byť vo vlastnej kancelárii alebo sa stretnúť na pláži, či vzdelávacom centre. V skupine môžete hovoriť pokojne ako v reálnom svete, naraz, keď ste ďaleko, nikto vás nebude počuť. A ked máte túžbu utekať, bežíte.

Komunita

Ľudia sú dôvodom prečo Virbela existuje. Vytváraním rozmanitého a príjemného prostredia, v ktorom môžu ľudia rozvíjať silné sociálne väzby, vzájomne spolupracovať a rozvíjať skutočný zmysel pre komunitu. Či už prostredníctvom súkromného kampusu, tímových kancelárií alebo otvoreného kampusu, bez ohľadu na ekologickú ekonomickú či zdravotnú situáciu.